221074606613345
top of page

HAKKIMIZDA - HİKAYEMİZ

O'DORE = GÜZEL KOKU

2020 yılında 1987’den bu yana aromaterapi ve bitkisel tedavi yöntemlerine emek vermiş Eczacılarımızın ve Doktorlarımızın tecrübeleri ve yetkinlikleri ile kurulan O’DORE Aromaterapi, unutulmuş veya önemi göz ardı edilmiş kadim Aromaterapi bilgilerini gün yüzüne çıkarmayı hedefleyen, bu bilgiler ışığında insan sağlığına destek olmayı hedefleyen, bitkilerin ve yağların en saf hallerini kullanarak, bedenimiz ve ruhumuz üzerindeki etkilerini ortaya koyarak bütüncül bir sağlık hedefini gerçekleştirmeye çalışmak amacıyla kurulmuştur.

Ürünlerimiz, Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin Fitoterapi Merkezinde analiz edildikten sonra üretim aşamasına geçmekte olup, GMP ve ISO9001:2005 belgelerine sahip üretim tesisinde üretilmektedir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan, hiçbir kimyasal ile temas etmeden üretilmiş, soğuk sıkım sabit yağlar ve saf uçucu yağlarımız sağlığı bütünsel koruma niyetimizde bizlere yardımcı olmaktadır.

 

VİZYON

O’dore Aromaterapi olarak en güvenilir aromaterapik ürünleri son kullanıcıya sunmak, beden ve ruh sağlığını bir bütün olarak değerlendirip, bilimin ışığında ve kadim bilgilerin önderliğinde insan sağlığını desteklemek , sektördeki güvenimizi ve kalitemizi her gün daha üst bir noktaya taşımak.

 

MİSYON

Aromaterapi alanında bilgi ve güvenin arttırılmasına katkı sağlamak, saf ve etken madde oranı en yüksek ürünlere ulaşımı kolaylaştırmak ve yola çıkış hedefimize sadık kalmak. Değerlerimizi ve müşterilerimizi önceleyerek bütüncül sağlık hedeflerimize katkıda bulunmak.

Odore-Logo.png
bottom of page